^ مشاوره | آوایار صنعت | راهنمای گردشگری صوتی | avayarsanat

مشاوره

میراث ایران زمین، گنجینه‌ای ارزشمند و ناشناخته است. اگر شما هم با ما هم عقیده هستید، باید بگوییم خوشحالیم که راهنمای صوتی گردشگری آوایار را انتخاب کرده‌اید. ما بر این باوریم که یک انتخاب درست در کنار راهنمایی‌ و مشاوره حرفه‌ای، می‌تواند شگفتی‌آفرین باشد. برای انتخاب بهترین راهنمای تور صوتی از بین محصولات و خدمات متنوع آوایار، هزینه بهینه و دریافت بهترین بازخورد از بازدیدکننده‌ها، ما در کنار شما هستیم.

بسیاری از موزه‌ها و جاذبه‌های گردشگری در دنیا برای جذب مخاطب و معرفی خودشان، از تکنولوژی‌های گوناگونی از جمله راهنمای صوتی گردشگری استفاده می‌کنند. راهنمای صوتی، یک تورلیدر شخصی است که علاوه بر تنوع و جذابیت، دارای ویژگی‌هایی است که استفاده از آن‌ را در مکان‌های مختلف ممکن می‌کند. بسیاری از موزه‌دارها با مشاهده این تکنولوژی‌ در دیگر سایت‌های گردشگری، بدون توجه به شرایط محل خود، اقدام به پیاده‌سازی آن‌ می‌کنند و در نهایت بعد از صرف زمان، انرژی و هزینه زیاد، نتیجه دلخواه خود را از سیستم صوتی تورگاید مورد استفاده به دست نیاورده و دلسرد می‌شوند.

ما در جلسات مشاوره، به شما کمک می‌کنیم تا با استفاده از حداقل‌ امکانات، بهترین نتیجه را از راهنمای صوتی گردشگری بگیرید.

تیم آوایار با بررسی کلیه تکنولوژی‌های موجود در دنیا، بهترین پیشنهاد را برای انتخاب راهنمای تور صوتی به شما ارائه می‌کند. اغلب خدمات موجود در ایران، برای مجموعه‌های بزرگ و مدرن طراحی شده‌اند. اما راهنمای ایرانگردی ما، تمامی کسب و کارهای فرهنگی و گردشگری در هر بعد و اندازه‌ای را شامل می‌شود. ما ابتدا به بررسی محل می‌پردازیم، سپس از شما آمار و اطلاعات بازدیدکنندگانتان را می‌گیریم. تکنولوژی‌های مناسب را به شما پیشنهاد می‌دهیم، نحوه عرضه و بازاریابی آن را در محل بررسی می‌کنیم و در نهایت به تفاهم اولیه جهت آغاز  به کار می‌رسیم. به این ترتیب، علاوه بر اینکه تصمیم‌گیری برای شما آسان می‌شود، امکان تخصیص بودجه و پیش‌بینی هزینه‌ها را هم ساده خواهد شد.

پاسخ گویی شبانه روزی : 02144655763